АДРЕСНІ ТАБЛИЧКИ

АДРЕСНІ ТАБЛИЧКИ

Українська рекламна агенція «Престиж» пропонує адресні таблички на замовлення.

На нашому сайті можна замовити виготовлення гарних табличок з позначенням назви вулиці і номера будинку. Такий індивідуальний знак полегшить пошук потрібної адреси Вашим діловим партнерам, гостям, клієнтам.

БРЕНДУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ

БРЕНДУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ

Брендування авто — відносно новий, дуже ефективний і перспективних вид зовнішньої реклами. Під словом «брендування» мається на увазі нанесення реклами товарів, логотипу компанії у вигляді плівки з повнокольоровим друком або методом аплікації.

ДОРОЖНІ ЗНАКИ

ДОРОЖНІ ЗНАКИ

Щодня по місту нас супроводжують дорожні знаки та покажчики шляху. Зробити так, щоб всі дороги міста так чи інакше вели до вас, просто — достатньо розставити покажчики з рекламою вашої компанії на потрібних місцях. Оформлення документів, дозволів, монтаж, фотозвіт.

Лазерна та фрезерна порізка

Лазерна та фрезерна порізка

Центр криволінійної порізки полімерних та інших листових матеріалів оснащено сучасним обладнанням для фрезерування, гравірування, контурної порізки, висікання, а також фігурного різання пінопласту.

У нас Ви можете швидко і якісно отримати заготовки для виготовлення букв, логотипів, вивісок, об'ємних фігур, декоративних елементів інтер'єру і екстер'єру, архітектурних елементів, декорацій, муляжів, табличок, різних світових елементів, сувенірної продукції і багато іншого.

ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА

ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА

Зовнішня реклама у Житомирі - дуже ефективний спосіб не тільки заявити про себе всьому місту, а й залучити інтерес потрібної вам аудиторії. «УРА «Престиж» не допускає ні збоїв, ні казусів у зовнішній рекламі — місто побачить вашу фірму у потрібних місцях у найвигіднішому для вас аспекті.

РЕКЛАМА У ЛІФТАХ

РЕКЛАМА У ЛІФТАХ

Рекламний носій у ліфті - це поєднання властивостей зовнішньої реклами (місце розміщення, аудиторія, площа рекламного поля, барвистість зображення) з можливістю масових періодичних видань. 717 ліфтових кабіни у житлових будинках, формат плаката А1, глянцевий.

РЕКЛАМА У (НА) ТРОЛЕЙБУСАХ

РЕКЛАМА У (НА) ТРОЛЕЙБУСАХ

Тролейбуси - найбільш демократичний громадський транспорт. Тому саме тут доцільно рекламувати недорогі товари та послуги, орієнтовані на населення з низьким та середнім рівнем доходу.

РЕКЛАМА У (НА) МАРШРУТКАХ

РЕКЛАМА У (НА) МАРШРУТКАХ

Замість наклейок на скло - розміщення на спеціальних конструкціях вдосконаленого типу, зі спеціальними пластиковими кишенями, загальна кількість маршруток з конструкціями складає 45 одиниць.

ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН

ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН

Професійне виготовлення макетів - це основа успішної реклами. Ми раді запропонувати Вам широкий перелік послуг у сфері дизайну. Головне завдання нашого дизайнера полягає у створенні індивідуального стилю, який би привертав увагу та викликав бажання скористатися послугами або придбати товар.

ПОЛІГРАФІЯ

ПОЛІГРАФІЯ

Поліграфічна продукція — це ще один дуже ефективний маркетинговий інструмент для проведення рекламних кампаній будь-якого рівня. Формат друку може бути будь-яким, що значно розширює охоплення цільової аудиторії для вашого бізнесу.

СКРЕТЧ-КАРТКИ

СКРЕТЧ-КАРТКИ

Навряд чи комусь сьогодні ще не знайоме слово «скретч-картка». Невід'ємною складовою таких карток є скретч-панель, яка отримала свою назву завдяки англійському слову «scratch» - «дряпати». Наша агенція гарантує повну безпеку інформації.

ПЛАСТИКОВІ КАРТКИ

ПЛАСТИКОВІ КАРТКИ

Українська Рекламна Агенція «Престиж» працює понад 10 років і за цей час стала безперечним лідером у сфері виготовлення пластикових карт. Нашими послугами користуються багато успішних компаній у м.Житомир, а також партнери по всій Україні.

Show popup