Про компанію

Українська Рекламна Агенція  «Престиж» створена 1 серпня 2006 року.

Звертаючись до нас, ви отримуєте комплекс послуг і маєте можливість заощадити час і гроші. Це наша робота - стежити за якістю власних рекламних носіїв і послуг, які ми надаємо.

За час нашої діяльності ми створили 18 різних напрямків роботи, більшість з яких є нашими власними розробками і носіями.

Завдяки постійному самовдосконаленню, підвищенню рівня кваліфікації, освоєння та застосування сучасних технологій для розробки та виробництва продукції, Українська рекламна агенція «Престиж» на даний момент має можливість надавати всю гаму рекламних послуг.

Саме тому ми стали однією з передових агенцій у сфері рекламних послуг міста Житомира. Наш дружній та кваліфікований колектив виконає будь-які Ваші завдання на сучасному рівні, з творчим підходом і з максимальною віддачею.

УКРАЇНСЬКА РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ «ПРЕСТИЖ» — лідер в сфері рекламних послуг міста Житомира

  • Більше 16-ти років на ринку;
  • Висока якість і оперативність;
  • Широкий спектр послуг;
  • Довірчі відносини з клієнтом;
  • Оптимальне співвідношення ціни та якості;
  • Гарантійне обслуговування.

Завдяки відношенню співробітників нашої агенції до своєї роботи, ми створили імідж стабільного ділового партнера і виробника конкурентоспроможної реклами та товарів, пов'язаних із нею. Ми пропонуємо нашим клієнтам обслуговування на найвищому рівні! Бути нашим клієнтом престижно та комфортно!

Будемо раді співпрацювати з будь-яким клієнтом, незалежно від сфери бізнесу та рекламного бюджету. Працюємо з усіма юридичними та фізичними особами з будь-якою формою оплати.

Дякую всім клієнтам та партнерам за довіру !

З повагою, директор «Української Рекламної Агенції «Престиж», Купринюк Сергій

Show popup