• 8 Травня 2019

Еко-торбинка чи поліетиленовий пакет?

На сьогоднішній день еко-торбинки стали потрібними у різних сферах життя людини. Хоча поліетиленові пакети більш дешеві, вони мають довгий період розпаду в природньому середовищі, чим завдають непоправної шкоди екології. Перехід на еко-торбинки– це реальна можливість на власному прикладі показати високий рівень соціальної відповідальності і при цьому грамотно витрачати рекламний бюджет.

3.jpg

Що потрібно знати при замовленні еко-торбинок?

Якщо Вам необхідно прорекламувати свою фірму чи продукцію – замовте еко-торбинки з нанесенням логотипу Вашої компанії в Українській рекламній агенції «Престиж». Вони стануть і вдалим корпоративним подарунком на будь-яке свято для співробітників, і вигідним бізнес-сувеніром для партнерів і клієнтів на виставках, конференціях і семінарах.

Високоякісний друк, що дозволяє нанести будь-якої складності малюнок і принт на сумку, перетворить еко-торбу в оригінальний виріб, що підкреслить унікальний стиль Вашої компанії.

Ви можете замовити такі варіанти еко-торбинок:

•        Горизонтальні.

•        Вертикальні.

•        З об’ємним дном.

•        З довгими чи короткими ручками.

Для їх виготовлення використовуються сучасні високотехнологічні матеріали – спанбонд, саржа, бавовна. Дані матеріали мають прекрасний зовнішній вигляд та високу міцність, їх дозволено застосовувати для контакту з продуктами, вони нетоксичні і не виділяють шкідливих речовин.

1.jpg

Завдяки чому еко-торбинки стали важливим аксесуаром нашого життя?

Переваги еко-торбинок безперечні:

•        Ми можемо використовувати їх багаторазово. Еко-торбинки точно викидаються набагато рідше, що зменшує забруднення навколишнього середовища. Важливо, що багато цих торбинок виготовлені з натуральних тканин, так що ні про яке забрудненні взагалі мови немає.

•        Вони досить міцні. Одна еко-торбинка буде у вас такий же термін, за який Ви б використовували багато десятків поліетиленових пакетів.

•        При утилізації еко-торбинок виділяється набагато менше шкідливих речовин, ніж при утилізації поліетиленових пакетів.

•        Мають стильний дизайн.

Середній термін використання еко-торбинок - близько року. Весь цей час буде працювати і Ваша реклама на ній!

Еко-торбинки – це наша турбота про майбутні покоління!

Show popup