Нещодавно до нашої рекламної агенції завітали студенти 2 курсу Кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Житомирського державного університету ім.І.Франка.
В ході дизайнерсько-поліграфічної практики директор
Української рекламної агенції "Престиж" Сергій Купринюк мав нагоду поділітися багаторічним досвідом, надихнути майбутніх творців на генерування ідей та втілення їх у життя.
Хлопці та дівчата ознайомилися з нашими проектами, почули поради використання дизайнерських рішень під час виконання робіт. Дізналися на практиці, що в такій роботі все взаємопов'язане, тому важливі знання і про матеріали, і про технічне втілення ідей.
Ми були раді розказати про особливості нашої роботи та бути причетними до їх розвитку, адже ця молодь - майбутні спеціалісти з креативним та індивідуальним художнім баченням, вони здатні до самостійного творчого вирішення завдань дизайнерської діяльності.